Meie õpetajad

Meie õpetajad

Riigikaitseõpetuse õpetaja on oma ala praktik ja asjatundja, enamasti kas tegevväelane või Kaitseliidu liige. Ta oskab ainet esitada põnevalt, näitlikult ja praktiliselt.

Millistes koolides on riigikaitseõpetus ja kes on õpetajad?

Üldhariduskoolid
1 Abja Gümnaasium Meelis Eelmaa
2 Antsla Gümnaasium Avo Veske
3 Aravete Keskkool Rene Rässa
4 August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Harri Mäesalu
5 Elva Gümnaasium Janno Mäeotsa
6 Eurogümnaasium Anatoli Kravtšuk
7 Gustav Adolfi Gümnaasium Arti Levandi arti@rügement.ee
8 Haabersti Vene Gümnaasium Anatoli Kravtšuk
9 Hiiumaa Gümnaasium Tanel Kapper
10 Hugo Treffneri Gümnaasium Indrek Sild
11 Häädemeeste Keskkool Argo Tali
12 Iisaku Gümnaasium Kalvi Kivimäe
13 Jakob Westholmi Gümnaasium Rasmus Lippur
14 Jõgevamaa Gümnaasium Viktor Nõmm
15 Jõhvi Gümnaasium Peeter Pau, Deiv Bogens ;
16 Jüri Gümnaasium Vahur Parve vahur@rügement.ee
17 Kadrina Keskkool Alger Nurk
18 Kadrioru Saksa Gümnaasium Henri Ley
19 Kallavere Keskkool Rein Tammik
20 Kanepi Gümnaasium Peeter Pau
21 Kehra Gümnaasium Toomas Kutsar
22 Keila Kool Alar Olup
23 Kiili Gümnaasium Andrus Kahr
24 Kilingi-Nõmme Gümnaasium Argo Tali
25 Kiviõli I Keskkool Toomas Vernik
26 Koeru Keskkool Raido Johanson
27 Kohila Gümnaasium Meelis Pormann
28 Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Jevgeni Sarri
29 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ivar Rooma
30 Kose Gümnaasium Tomas Kutsar
31 Kullamaa Keskkool Janno Isat
32 Kunda Ühisgümnaasium Tarmo Matti
33 Kuressaare Gümnaasium Henno Rüütel
34 Kuusalu Keskkool Rauno Koivistoinen
35 Lasnamäe Gümnaasium Henry Lillipuu
36 Lihula Gümnaasium Rasmus Lippur, Marit Lippur
37 Loksa Gümnaasium Tarmo Amer
38 Loo Keskkool Gunnar Richter
39 Lähte Ühisgümnaasium Henrik Guthan
40 Läänemaa Ühisgümnaasium
41 Maardu Gümnaasium Rein Tammik
42 Miina Härma Gümnaasium Tõnis Asson
43 Märjamaa Gümnaasium Meelis Pormann
44 Narva Eesti Gümnaasium Kalmer Janno ;
45 Narva Keeltelütseum Kuldar Kurvits
46 Narva Kesklinna Gümnaasium Kuldar Kurvits
47 Narva Kreenholmi Gümnaasium Grigori Senkiv
48 Narva Pähklimäe Gümnaasium Anton Pratkunas
49 Narva Soldino Gümnaasium Andrei Kanev
50 Narva Vanalinna Riigikool Anton Pratkunas
51 Noarootsi Gümnaasium Timmo Saarestik
52 Nõo Reaalgümnaasium Henrik Guthan ; henrik@rügement.ee
53 Orissaare Gümnaasium Raivo Paasma
54 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Jaanika Ojakõiv
55 Otepää Gümnaasium
56 Paide Gümnaasium Ahto Mäeots
57 Paide Ühisgümnaasium Raimo Merilo
58 Paldiski Ühisgümnaasium Ivo Kask
59 Pelgulinna Gümnaasium Erki Vaikre
60 Pirita Majandusgümnaasium Asko Kivinuk
61 Põltsamaa Ühisgümnaasium Meelis Amur
62 Põlva Gümnaasium Kaido Arulepp
63 Pärnu Koidula Gümnaasium Margo Sai
64 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Ivo Reimann
65 Pärnu Ülejõe Gümnaasium Kristian Kivimäe
66 Raikküla Kool Meelis Pormann, Ando Lavrits ;
67 Rakvere Eragümnaasium Meelis Kütt
68 Rakvere Gümnaasium Renzo Rajaste
69 Rakvere Reaalgümnaasium Alar Ilves
70 Rapla Vesiroosi Gümnaasium Meelis Pormann, Ando Lavrits ;
71 Rapla Ühisgümnaasium Ando Lavrits
72 Rocca al Mare Kool Marek Nisuma
73 Rõngu Keskkool Marko Tiirmaa
74 Räpina Ühisgümnaasium Toomas Songi
75 Saaremaa Ühisgümnaasium Raivo Paasma
76 Saku Gümnaasium Karel Brandt
77 Saue Gümnaasium Asso Treksler
78 Sillamäe Gümnaasium Ivar Rooma
79 Suure-Jaani Gümnaasium Roman Aver
80 Tabasalu Ühisgümnaasium Kristo Pals kristo@rügement.ee
81 Tallinna 21. Kool Tanel Pedaru
82 Tallinna 32. Keskkool Rene Rässa
83 Tallinna 53. Keskkool Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
84 Tallinna Arte Gümnaasium Rein Luhaorg
85 Tallinna Humanitaargümnaasium Anatoli Kravtšuk
86 Tallinna Inglise Kolledž Kuido Pettai kuido@rügement.ee
87 Tallinna Järveotsa Gümnaasium Vahur Hanko hanko@rügement.ee
88 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
89 Tallinna Kristiine Gümnaasium Meelis Loit meelis@rügement.ee
90 Tallinna Kunstigümnaasium Vahur Hanko hanko@rügement.ee
91 Tallinna Kuristiku Gümnaasium Daniel Nüüd ;
92 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Argo Kivi
93 Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Rein Tammik
94 Tallinna Läänemere Gümnaasium Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
95 Tallinna Mustamäe Gümnaasium Märt Melsas, Margit Leerimaa
96 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Tanel Viks
97 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Deniss Metsavas
98 Tallinna Nõmme Gümnaasium Jüri Tõnisma
99 Tallinna Pae Gümnaasium Märt Melsas, Margit Leerimaa ;
100 Tallinna Reaalkool Kainar Kruus
101 Tallinna Saksa Gümnaasium Tanel Viks
102 Tallinna Tehnikagümnaasium Anti Poolamets
103 Tallinna Tõnismäe Reaalkool Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
104 Tallinna Õismäe Vene Lütseum Gunnar Richter
105 Tallinna Ühisgümnaasium Toomas Kutsar
106 Tamsalu Gümnaasium Jaanus Raidlo
107 Tapa Gümnaasium Margus Oras
108 Tartu Annelinna Gümnaasium Marko Tiirmaa
109 Tartu Herbert Masingu Kool Uudo Limak
110 Tartu Jaan Poska Gümnaasium Kalle Kõlli
111 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tanel Meiel
112 Tartu Tamme Gümnaasium Marko Kuura
113 Tarvastu Gümnaasium Tiit Ilver
114 Toila Gümnaasium Ivar Rooma
115 Tõrva Gümnaasium Riho Karu
116 Tõstamaa Keskkool Mihkel Jõe
117 Türi Ühisgümnaasium Lauri Lipp
118 Valga Gümnaasium Meelis Kivi
119 Vanalinna Hariduskolleegium Meelis Peterson, Viktor Ivanov ;
120 Vastseliina Gümnaasium Sven Tobre
121 Viimsi Gümnaasium Andre Hansaar
122 Viljandi Gümnaasium Oscari Moks
123 Vinni-Pajusti Gümnaasium Renzo Rajaste
124 Võru Gümnaasium Ahti Pill
125 Väike-Maarja Gümnaasium Ants Rikberg
126 Vändra Gümnaasium Raul Peetson
127 Ülenurme Gümnaasium Uudo Limak
Kutseõppeasutused
128 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Aleksandr Lupanov
129 Eesti Merekool Rein Tammik
130 Haapsalu Kutsehariduskeskus Elle Teder
131 Järvamaa Kutsehariduskeskus Reelika Lippur
132 Kehtna Kutsehariduskeskus Meelis Pormann
133 Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool Meelis Pormann, Ando Lavrits
134 Kuressaare Ametikool Taavi Tuisk
135 Luua Metsanduskool Ants Noormägi
136 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Roman Aver
137 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Lembit Miil
138 Rakvere Ametikool Jaan Viktor
139 Räpina Aianduskool Toomas Songi
140 Tallinna Ehituskool Meelis Vilippus
141 Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakool Nikolai Larionov
142 Tallinna Polütehnikum Kalle Rea
143 Tallinna Teeninduskool Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee 
144 Tartu Kutsehariduskeskus Tiit Kaber
145 Valgamaa Kutseõppekeskus Avo Veske
146 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool Urmas Liitmäe
147 Viljandi Kutseõppekeskus Enno Teiter
148 Võrumaa Kutsehariduskeskus Jaanika Ojakõiv
149 Väike-Maarja Õppekeskus Ants Rikberg

Viimati uuendatud: 02/11/2017